na-ryby

Marzysz o niezapomnianych wakacjach? Nie mogłeś lepiej trafić!

Napisz wiadomość
serwis-na-ryby

Wyrusz w najdalsze zakątki świata Niesamowite przygodny na wyciągnięcie ręki

Wycieczki do miast w naszym kraju

Line grey

Wycieczki do miast Europy

Line blue

Krótkie wyprawy weekendowe do europejskich miast

Line grey

Szykujesz się na wakacyjny wyjazd? Zobacz naszą ofertę

Line blue

Odwiedź najciekawsze miasta i regiony Polski, których jeszcze nie znałeś! Wyrusz z nami w podróż

wiedź całą Polskę, od Morza Bałtyckiego po Góry. Już teraz zapisz się na jedną z niezapomnianych wypraw

Zobacz ostatni komentarz naszego wczasowicza: Mikołaj P. Komentarz dodano: 3 dni temu

"Parę dni temu wróciłem z wyjazdu. Było niesamowicie! Serdecznie pozdrawiam całą ekipę i przewodników!"

Dlaczego warto postawić na turystykę Bielsko-Biała?

Z nami nie będziesz się nudzić

Mamy doskonałe poczucie humoru i zarażamy uśmiechem

Turystyka Bielsko - Biała

Podróże wielkie i małe

Chcesz wiedzieć więcej?

Doskonale znamy miejsca, które odwiedzamy, więc czeka na Ciebie wiele ciekawostek

W co się spakujesz?

W co planujesz zabrać swoje rzeczy na wyjazd? Duży plecak, torba, a może walizka? Chętnie Ci pomożemy w Twoim dylemacie. Zastanów się na samym początku – na jak długo planujesz wyjechać? Jeśli to krótki wyjazd weekendowy, wystarczy Ci sam plecak. Co innego, jeśli planujesz dłuższy pobyt poza domem. Wtedy bez torby się nie obejdzie. Torba będzie idealna na kilkudniowy wyjazd. Szczególnie do miejsca, gdzie warunki pogodowe są bardzo zmienne. Będziesz przygotowany na gwałtowną zmianę pogody ze słonecznego dnia w małą ulewę. Odpowiednio się przygotuj, a nic nie popsuje Ci zabawy! Planujesz naprawdę długą podróż? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, tylko spakuj się w walizkę! Nie ma lepszego rozwiązania.

Zwróć uwagę, aby Twój bagaż wygodnie się przenosiło. Bagaż nie może być zbyt ciężki!

O czym jeszcze musisz koniecznie pamiętać?

Szykujesz się na wyprawę w ciepłe kraje? Super! Gwarantujemy, że długo będziesz o nich pamiętać. Jadąc do kraju o ciepłym klimacie, musisz zabrać ze sobą kremy z filtrem. Dlaczego? To proste! Poparzenia słoneczne z pewnością mogą popsuć Ci zabawę na wakacjach, a co więcej są niebezpieczne dla zdrowia. Nie możesz na to pozwolić! Zabierz ze sobą krem z filtrem, który uchroni Cię przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

Sprawdź prognozę pogody! Będziesz wiedział, co ze sobą musisz spakować!

Saszetka nerka – czy to dobry pomysł na długie podróże?

Szykujesz się na daleką podróż, czy do innego miasta w obrębie naszego kraju? Niezależnie od tego, koniecznie musisz wybrać mały plecaczek, w którym schowasz dokumenty, czy prowiant. Nie przepadasz za małymi plecaczkami? Super! Sprawdź naszą alternatywę – saszetki nerki!

Saszetki nerki są mniej pakowne od plecaków, ale z pewnością są wygodniejsze i bardziej praktyczne. Co lepiej się sprawdzi w podróży?

Saszetka nerka – niezastąpiona w każdej podróży!

Dlaczego nerki zyskują na popularności? Głównie z tego powodu, że są bardzo praktyczne. Spakujesz do niej wszystko, co najważniejsze – telefon, aparat, portfel i inne rzeczy, bez których ciężko przetrwać w podróży. Co więcej, nie będą Ci ciążyły na plecach. Zapnij saszetkę w pasie i wyruszaj w drogę! Plecak jest ryzykowny, ponieważ możesz go zapomnieć w czasie postoju. Wystarczy chwila nieuwagi. Saszetki nigdy nie zapomnisz, ponieważ jest zawsze przyczepiona do Twojego pasa! Co więcej, dzięki temu unikniesz spoconych pleców, które są niesamowicie niekomfortowe. Plecak absolutnie przegrywa z saszetką nerką.

Czy są dostępne saszetki nerki dla dzieci?

Oczywiście! Wystarczy rozejrzeć się po sklepach stacjonarnych, czy internetowych. Saszetki nerki kierowane do dzieci są dostępne w wielu motywach zaczerpniętych z bajek, czy kreskówek. Gwarantujemy, że Twój dzieciaczek pokocha saszetkę nerkę, ponieważ jest bardzo praktyczna, a Ty będziesz mógł zachować spokój, ponieważ saszetka jest niemożliwa do zgubienia!

Chcesz znaleźć swoją saszetkę? Sprawdź nasze propozycje nerek!

Twoje biuro podróży z Bielska-Białej. Poznaj PKS Bielsko - wycieczki kilkudniowe