na-ryby

Sprawdź jedno z najlepszych biur podróży – turysta Bielsko – Biała

Nasza oferta!
serwis-na-ryby

Wycieczki w do miast w Polsce oraz do największych miast Europy

Wyrusz na niezapomnianą europejską wycieczkę

Line grey

Sprawdź, czy saszetka nerka sprawdzi się w podróży

Line blue

Jak znaleźć plecak dla dziecka? - nasz poradnik

Line grey

Torba do szkoły – poradnik dla zatroskanego rodzica

Line blue

Najciekawsze regiony Polski, które koniecznie musisz zobaczyć!

Gwarantujemy, że będziesz zaskoczony. Nie znałeś Polski z tej strony

Gwarantujemy, że będziesz zaskoczony. Nie znałeś Polski z tej strony

Niedawno wróciłem z wycieczki do Krakowa. Było świetnie! Już planuje następną wyprawę :)"

Dlaczego wczasowicze stawiają na biuro Turysta Bielsko – Biała?

Doskonałe poczucie humoru

Z nami nie będziesz się nudzić!

Turystyka Bielsko - Biała

Podróże wielkie i małe

Najlepsi przewodnicy

Z nami dowiesz się wielu ciekawych rzeczy

Plecak worek – czy to dobra alternatywa zwykłego plecaka?

Z pozoru to niewielki problem, ale pamiętaj, że musisz dobrze rozplanować to, co zabierzesz ze sobą. Planujesz podróż samolotem? Jeśli tak, to koniecznie musisz zwrócić uwagę na wagę i wymiary torby. Jeśli Twoja torba będzie miała większe wymiary, niż bagaż podręczny będziesz musiał się liczyć z dodatkowymi opłatami. Pamiętaj, że każda linia lotnicza ma inne wymagania dotyczące wymiarów bagażu podręcznego. Podróżujesz autokarem? Jeśli tak, to nie musisz się martwić o wymiary bagażu. Spakuj wszystko, co potrzebujesz i ruszaj w drogę!

Nie przesadź z ciężarem! Zbyt ciężka torba utrudni Ci przemieszczanie się!

O czym jeszcze musisz pamiętać, pakując się na wakacje?

Planujesz górskie wędrówki? To z pewnością aktywne wczasy. Niezbędne będzie odpowiednie przygotowanie! Nie daj się zaskoczyć. Najważniejsze jest obuwie, które uchroni Twoją kostkę, przed skręceniem. Pamiętaj o innych częściach garderoby. Musisz koniecznie wziąć ze sobą cieplejsze ubrania, ponieważ w im wyższe góry wyruszysz, tym będzie zimniej. W co spakujesz wszystkie niezbędne rzeczy? Oczywiście! Przyda Ci się wytrzymały plecak!

Koniecznie zadbaj o odpowiedni plecak. Bez niego wycieczka w góry będzie trudna.

Niezapomniane wakacje? W co się spakujesz?

Niezależnie, czy wyruszasz w podróż na koniec świata, czy jedziesz wylegiwać się nad polskim morzem, musisz zabrać ze sobą niewielki plecak.

W niewielkim plecaku zabierzesz ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak napój, drugie śniadanie, portfel, telefon, czy aparat. Przecież nie będziesz nosić tego w rękach!

Koniecznie musisz zabrać ze sobą niewielki plecaczek!

Plecak worek sprawdzi się w czasie zwiedzania muzeów i zabytków. Łatwe otwarcie sprawia, że bez problemu dostaniesz się do swoich rzeczy, dzięki temu zawsze szybko wyciągniesz aparat i utrwalisz każdy najpiękniejszy moment. Kompaktowe wymiary ułatwią Ci poruszanie się środkami transportu, czy wymijanie przechodniów na ruchliwych chodnikach. Gwarantujemy, że docenisz doskonały design, który przypadł do gustu tysięcy klientów! Niezwykle nowoczesny i minimalistyczny. Dokładnie taki jest plecak worek! Podążaj za aktualnymi trendami, a jednocześnie nie rezygnuj z komfortu. Plecak worek to nie tylko propozycja na długie wyprawy - sprawdzi się również na co dzień. Śmiało możesz go kupić i zabrać z sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz!

Gotowy na niezapomniane wakacje?

Podstawą udanych wakacji jest dobrze spakowany bagaż. Koniecznie musisz pamiętać o odpowiedniej garderobie. Pogoda bywa kapryśna, więc musisz spakować ubrania na deszcz, ale również słońce. Pamiętaj, że jeśli planujesz wypad do ciepłych krajów, musisz zabrać ze sobą krem z filtrem, dzięki temu unikniesz poparzeń słonecznych.

Sprawdź nasze propozycje plecaków worków!

Twoje biuro podróży z Bielska-Białej. Poznaj PKS Bielsko - wycieczki kilkudniowe