na-ryby

Gdzie wyruszysz na wakacje w tym roku? Biuro podróży Bielski-Biała

Zobacz teraz!
serwis-na-ryby

Wyrusz na niezapomnianą podróż, Gwarancja niezapomnianej przygody

Wycieczki do największych miast Europy

Line grey

Praktyczny poradnik – plecaki worki

Line blue

Alternatywa dla plecaka, czyli torba do szkoły

Line grey

Wyrusz z nami na przygodę! Zobacz ofertę naszego biura podróży

Line blue

Z nami zwiedzisz najdalsze zakątki Polski, o których nie wiedziałeś!

Będziesz zaskoczony, że w naszym kraju są tak malownicze rejony

Ostatni komentarz został dodany przez: Pawła O. Komentarz dodano: 5 dni temu

"Właśnie zacząłem rozpakowywać torby i stwierdziłem, że muszę się podzielić moimi przemyśleniami. Było niesamowicie! Dawno się tak dobrze nie bawiłem :D"

Dlaczego właśnie nas wybierają wczasowicze?

Doskonałe poczucie humoru!

Gwarantujemy, że z nami nie będziesz się nudził

Turystyka Bielsko - Biała

Podróże wielkie i małe

Co musisz wiedzieć przed wyjazdem?

Sprawdź najlepsze ciekawostki i historię zabytków

Czy plecak vintage sprawdzi się również w czasie podróży?

Ta z pozoru błaha decyzja niesie ze sobą wiele konsekwencji. Głównie, jeśli podróżujesz samolotem, ponieważ jeśli Twój bagaż przekracza wagę bagażu podręcznego, wiąże się to z większymi kosztami. Pomijając sposób transportu. Na jak długo wyjeżdżasz? Weekend? Parę dni, czy tydzień? W zależności od tego wybierz inną torbę. Pamiętaj, że jeśli nie zabierzesz ze sobą odpowiednich ubrań, pogoda może popsuć Twój wypoczynek. Bądź gotowy na wszystkie ewentualności i sprawdź prognozy pogody, dzięki temu będziesz wiedzieć, co powinieneś spakować!

Koniecznie przygotuj się na wszystkie przeciwności losu – nie daj się zaskoczyć!!

Co jeszcze koniecznie musisz zabrać ze sobą na wakacje?

Wakacje nad morzem? Super! Pamiętaj tylko o odpowiedniej ochronie przed słońcem. W innym przypadku Twój wyjazd może popsuć poparzenie słoneczne. Nie pozwól na to! Szczególnie że to takie proste! Już teraz dopisz do listy krem z filtrem, dzięki temu nie opalisz się na raczka, a co więcej unikniesz wielu powikłań związanych z opalaniem się. Co jeszcze przyda Ci się w czasie wypadu na plażę? Niezastąpiony będzie parawan, który ochroni Cię przed nawiewającym piaskiem! Jeśli wyjeżdżasz z dziećmi, koniecznie zabierz dmuchane zabawki – dzieciaki je uwielbiają.

Już teraz zrób listę rzeczy, które koniecznie musisz zabrać! Nie będziesz się stresować wyjazdem!

Czy już wiesz, w jaką torbę się spakujesz?

Moda na ubrania i akcesoria z zeszłych lat cały czas jest żywa. Można to zauważyć, chociażby po coraz większym zainteresowaniu plecakami vintage.

Zastanawiasz się, czy Twój plecak da radę na drugim końcu świata, a może dopiero planujesz zakup plecaka i chcesz wybrać uniwersalny model? Wszystko wyjaśnimy Ci w naszym poradniku!

Czy plecak vintage jest uniwersalny?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od pojemności i wagi plecaka. Twój upragniony plecak musi być kompromisem między pojemnością a wagą. W innym przypadku noszenie plecaka będzie niekomfortowe. To dotyczy używania plecaka na co dzień, ale również w czasie podróży. Jak pojemny musi być plecak? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Zastanów się, ile rzeczy zawsze musisz mieć pod ręką. Telefon, portfel, drugie śniadanie, napój... Jeśli Twój plecak musi pomieścić masę rzeczy, musisz wybrać większy model – proste.

Jakie materiały wybrać?

Jeśli chcesz, żeby plecak przetrwał naprawdę długo, koniecznie musisz postawić na wysokiej jakości materiały. Dodatkowym atutem, będzie wodoodporność, dzięki temu przelotne opady nie będą zagrażać rzeczą znajdującym się w środku torby. Naturalne materiały przetrwają znacznie dłużej od sztucznych zamienników. To Twoja gwarancja, że plecak będzie wyglądał doskonale przez wiele lat, ale równocześnie oznacza wyższą cenę. Nie zawsze potrzebujemy plecaka na lata, więc możesz zdecydować się na tańszy model, ale pamiętaj, że jeśli wybierzesz dobry, droższy plecak, będziesz mógł go komuś odsprzedać.

Wszystko gotowe? Sprawdź nasze propozycje plecaków vintage!

Twoje biuro podróży z Bielska-Białej. Poznaj PKS Bielsko - wycieczki kilkudniowe